Redactie

Hoofdredacteur

Gé Konings, e-mail: ge.konings@wolterskluwer.com

Nieuwsredactie

Marit Muller, e-mail: marit.muller@wolterskluwer.com
Marjan Glastra, marjan.glastra@wolterskluwer.com

Redactie-advies

Diana Jansen (Flex Advocaten), e-mail jansen@flexadvocaten.nl

Redactie Vakstudienieuws Vandaag

René van Beurden, e-mail: rene.van.beurden@wolterskluwer.com
Anna van Aalst, e-mail: Anna.van.Aalst@wolterskluwer.com
Marjan Glastra, e-mail: marjan.glastra@wolterskluwer.com
Alex Martens, e-mail: alex.martens@wolterskluwer.com
Albert-Jan Caspers, e-mail: Albert-Jan.Caspers@wolterskluwer.com

Adverteren, sponsoring en partnerrelaties

Tim Lansbergen
E-mail: tim.lansbergen@crossadvertising.nl
Telefoon: 010-7421022

voor meer informatie zie onze advertentiepagina

Uitgever

Ilona Benjamins
E-mail: ilona.benjamins@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570 64 7630
Telefoon mobiel: 06 22 52 4932

Marketing

Gerwin de Velde Harsenhorst
E-mail: gerwin.de.velde@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570 64 7077
Telefoon mobiel:  06 20 41 6068

Hetty Klein Ovink (webmarketing)
E-mail: Hetty.Kleinovink@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570 64 8967

Kluwer Klantenservice

klantenservice.kluwer.nl

Auteursrecht

Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Kluwer is het de gebruiker van deze site niet toegestaan de producten en/of informatiediensten die op deze site worden aangeboden te verveelvoudigen of openbaar te maken.

Alle rechten waaronder alle intellectuele eigendomsrechten op alle inhoudelijke informatie en het beeldmateriaal op de website blijven te allen tijde voorbehouden aan Kluwer. Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van Kluwer. Deze kunt u aanvragen door middel van het sturen van een e-mail.

Meest gelezen