Start Colofon

Colofon

Redactie

Hoofdredacteur
Gé Konings, e-mail: ge.konings@wolterskluwer.com

Nieuwsredactie
Marit Muller, e-mail: marit.muller@wolterskluwer.com
Marjan Glastra, e-mail marjan.glastra@wolterskluwer.com

Redactie-ondersteuning
Elly Gravendeel, e-mail: elly.gravendeel@wolterskluwer.com
Herma Willemsen, e-mail: herma.willemsen@wolterskluwer.com

Redactie Vakstudienieuws Vandaag
René van Beurden, e-mail: rene.van.beurden@wolterskluwer.com
Anna van Aalst, e-mail: anna.van.aalst@wolterskluwer.com
Marjan Glastra, e-mail: marjan.glastra@wolterskluwer.com
Alex Martens, e-mail: alex.martens@wolterskluwer.com
Albert-Jan Caspers, e-mail: albert-jan.caspers@wolterskluwer.com

Adverteren, sponsoring en partnerrelaties
Tim Lansbergen
E-mail: tim.lansbergen@crossadvertising.nl
Telefoon: 010-7421022

voor meer informatie zie onze advertentiepagina

Uitgever
Ilona Benjamins
E-mail: ilona.benjamins@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570-647630
Telefoon mobiel: 06 22 52 4932

Marketing
Liesbeth Bosch
E-mail: liesbeth.bosch@wolterskluwer.com
Telefoon: 0570-647712

Wolters Kluwer Klantenservice
Klantenservice Wolters Kluwer

Auteursrecht
Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Wolters Kluwer is het de gebruiker van deze site niet toegestaan de producten en/of informatiediensten die op deze site worden aangeboden te verveelvoudigen of openbaar te maken.

Alle rechten waaronder alle intellectuele eigendomsrechten op alle inhoudelijke informatie en het beeldmateriaal op de website blijven te allen tijde voorbehouden aan Wolters Kluwer. Gebruik hiervan is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van Wolters Kluwer. Deze kunt u aanvragen door middel van het sturen van een e-mail.